preskoči na sadržaj
 

 

1.SMJENA (5. I 7.)  UJUTRO

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

Hačić Zrinka

Dopunska HJ 5.r.

12:45-13:30

Magdić Marija

Dopunska HJ 7.r.

12:45-13:30

Špičić Anita

Dopunska M 5.r

12:45-13:30

Magdić Marija

Literarna

12:45 - 13:30

Lešić Marija

Dopunska KEM

12:45 - 13:30

Stepanić Željko

Zbor

12:45-13:30

Hačić Zrinka

Dodatna HJ 7.r

12:45 - 13:30

Maček Martina

Dodatna GEO 5.r

12:45 - 13:30

Hačić Zrinka

Dopunska HJ 5.r.

12:45-13:30

Maček Martina

Dodatna GEO 5.r

12:45 - 13:30

Androlić Katarina

Dopunska EJ 5.r

12:45 - 13:30

Rebić Marinela

(Ivišić Ana-Marija)

Dodatna M 7.r

12:45-13:30

 

 

 

Rebić Marinela

(Ivišić Ana-Marija)

Dopunska M 7.r

12:45-13:30

 

 

 

 

 

 

1.SMJENA (5. I 7.)  POPODNE

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

PREDSAT

Lešić Marija

Dopunska KEM

12:45 - 13:30

 

Rebić Marinela

(Ivišić Ana-Marija)

Dodatna M 7.r

12:45-13:30

Rebić Marinela

(Ivišić Ana-Marija)

Dopunska M 7.r

12:45-13:30

 

 

7. SAT

Magdić Marija

Dopunska HJ 7.r.

18:45-19:30

Hačić Zrinka

Dodatna HJ 7.r

18:45 - 19:30

Magdić Marija Literarna

18:45 - 19:30

Androlić Katarina

Dopunska EJ 5.r

18.45 -19.30

 

 

Špičić Anita

Dopunska M 5.r

18.45 -19.30

 

 

 

 

Mulc Nina

Glagoljica 5./7.r.

18:45-19:30

 

 

 

 

 

2.SMJENA (6. I 8.)  UJUTRO

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

Monika Stunja Dopunska M 8.r P

12:45-13:30

Kovačić Zorica

Novinarska

12:45 - 13:30

Rebić Božica

Likovna grupa

12:45-13:30

Kovačić Zorica Dodatna HJ 8.r

12:45 - 13:30

Mutka Sanja Dopunska HJ 6.r.

12:45-13:30

Regušić Lidija Dodatna KEM

12:45-13:30

Kolarek Ježić Silvija

Dopunska EJ 8.r.

12.45 – 13.30

Mihaela Prosenjak Dopunska M 6.r

12:45 - 13:30

Mutka Sanja

Dopunska HJ 8.r.

12:45-13:30

Kolarek Ježić Silvija

Dodatna EJ 8.r.

12.45 – 13.30

 

 

Jelić Vesna Dopunska EJ 6.r

12:45-13:30

Jurjević Vesna Dodatna F 8.r

12:45-13:30

Regušić Lidija Dopunska KEM

12:45 - 13:30

 

 

 

 

Matun Vladimir Dodatna GEO

12:45 – 13:30

 

2.SMJENA (6. I 8.)  POPODNE

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

PREDSAT

 

Regušić Lidija

Dodatna KEM

12:45 - 13:30

Mutka Sanja

Eko grupa

12:45-13:30

Stepanić Željko

Zbor

12:45-13:30

Mutka Sanja

Eko grupa

12:45-13:30

Stepanić Željko

Zbor

12:45-13:30

7. SAT

Monika Stunja

Dopunska M 8.r

18:45-19:30

Kovačić Zorica Novinarska

18:45 - 19:30

Mihaela Prosenjak Dopunska M 6.r

18:45 - 19:30

Kovačić Zorica Dodatna HJ 8.r

18.45 -19.30

Jelić Vesna Dopunska EJ 6.r

18:45-19:30

Regušić Lidija

Dopunska KEM

18:45 - 19:30

Mutka Sanja

Dopunska HJ 6.r.

18:45-18:30

Jurjević Vesna

Dodatna F 8.r

18:45-19:30

Mutka Sanja Dopunska HJ 8.r.

18:45-19:30

 

Matun Vladimir

Dodatna GEO

18:45 – 19:30

Kolarek Ježić Silvija

Dopunska EJ 8.r.

18.45 – 19.30

Sudar Tatjana

Odbojka

17:00- 19:30

Rebić Božica

Likovna grupa

18:45-19:30

 

Sudar Tatjana

Odbojka

18:45-19:30

 

Kolarek Ježić Silvija

Dopunska EJ 8.r.

18.45 – 19.30

 

 

Mulc Nina

Glagoljica 6./8.r.

18:45-19:30

 

 

 

 

 

 


 

Koliko je sati u Londonu, Pekingu, Sao Paolu...?

Saznajte na stranicama Geografije.


Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Tražilica



Korisni linkovi




preskoči na navigaciju