preskoči na sadržaj
 

                 RASPORED  za šk.godinu 2018./2019.

   dopunska nastava, dodatna nastava i izvannastavne aktivnosti

Smjena

1.SMJENA (6. I 8.) UJUTRO

Dan

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

Vrijeme

7 sat (12:45 -13:30)

Voditelj

Naziv aktivnosti

Razred za koji je namijenjen

Zrinka Hačić dodatna HJ  8.r.

Nusret Asani dopunska MAT 6.r.

Marija Magdić dopunska HJ 8. r.

Žana Bocka dodatna MAT 6.r.

Nina Mulc Povijesno-glagoljaška skupina “Vukovinski glagoljaši”

Tatjana Sudar vježbaonica     svi razredi

Zrinka Hačić dopunska HJ 6.r.

Marija Magdić literarna

Anita Špičić dopunska MAT 8. r.

Božica Rebić likovna grupa

Marija Magdić dopunska HJ 8. r.

 Katarina Androlić   dopunska EJ 6.r.

Marija Lešić dopunska KEM 8.r.

mjena

1.SMJENA (6. I 8.) POPODNE

Dan

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

Vrijeme

7 sat (18:45 -19:30)

 

 

 

Voditelj

Naziv aktivnosti

Razred za koji je namijenjen

 

 

 

Zrinka Hačić dodatna iz HJ 8.r.

 

Marija Magdić literarna

Žana Bocka dodatna MAT 6.r.

 

Tatjana Suda   vježbaonica   svi razredi

Zrinka Hačić   dopunska HJ 6.r.

 

Nina Mulc   Povijesno-glagoljaška skupina “Vukovinski glagoljaši”

 

Anita Špičić   dopunska MAT    8. r.

 

 

Katarina Androlić    dopunska EJ 6.r.

 

Nusret Asani   dopunska MAT 6.r.   

 

 

Smjena

2.SMJENA (5. I 7.) UJUTRO

Dan

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

Vrijeme

7 sat (12:45 -13:30)

Voditelj

Naziv aktivnosti

Razred za koji je namijenjen

Tatjana Sudar    vježbaonica      svi razredi

Zorica Kovačić   dopunska HJ 7.r.

Monika Kos dopunska MAT 5.r.

Silvija Kolarek Ježić      dopunska EJ 5.r.

Božica Rebić    likovna grupa

Marija Lešić dopunska KEM 8.r.

Monika Kos dopunska MAT 7.r.

Mihaela Prosenjak  dodatna MAT 7.r.

Vladimir Matun   dopunska ZEM 5.r.

Vladimir Matun     dodatna ZEM 7.r.

Zorica Kovačić dodatna HJ, 7.r.

Monika Kos  dodatna MAT 5.r.

Sanja Mutka dopunska HJ 5.r.

Silvija Kolarek Ježić dopunska EJ 7.r.

Nina Mulc   Povijesno-glagoljaška skupina “Vukovinski glagoljaši"

 

 

 

 

Smjena

2.SMJENA (5. I 7.) POPODNE

Dan

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

Vrijeme

7. sat (18:45 -19:30)

 

 

 

Voditelj

Naziv aktivnosti

Razred za koji je namijenjen

 

 

 

Zorica Kovačić dopunska HJ 7.r.

Zorica Kovačić dodatna HJ 7.r.

Monika Kos dodatna MAT 5.r.

Sanja Mutka dopunska HJ 5.r.

Silvija Kolarek Ježić    dopunska EJ 7.r.

Monika Kos dopunska MAT 7.r.

Mihaela Prosenjak dodatna MAT 7.r.

Vladimir     Matun       dodatna ZEM 7.r.

Tatjana Sudar vježbaonica     svi razredi

Nina Mulc Povijesno-glagoljaška skupina “Vukovinski glagoljaši”

Monika Kos dopunska MAT 5.r.

Silvija Kolarek Ježić      dopunska EJ 5.r.

Vladimir Matun dopunska ZEM 5.r.

 


 

Koliko je sati u Londonu, Pekingu, Sao Paolu...?

Saznajte na stranicama Geografije.


Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Oglasna ploča

Tražilica



Korisni linkovi




preskoči na navigaciju