preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vukovina

Raspored informacija

Školska godina 2021./2022.

RASPORED INFORMACIJA PREDMETNIH NASTAVNIKA

UČITELJ

I.smjena (5./7.r.) UJUTRO

II.smjena (6./8.r.) POPODNE

I.smjena (5./7.r.)POPODNE

II.smjena (6./8.r.) UJUTRO

Marija Magdić 

Ponedjeljak 10.15 - 11.00 

Ponedjeljak 14.25 - 15.10 

Zorica Budija 

Četvrtak 16.15 - 17.00 

Srijeda 8.20 - 9.05 

Zrinka Hačić 

Ponedjeljak 8.20 - 9.05 

Četvrtak  16.15 - 17.00 

Sanja Mutka 

Četvrtak 15:15 - 16:00 

Utorak 8:20 - 9:05 

Božica Rebić

   

Željko Stepanić

   

Silvija Kolarek Ježić

   

Katarina Androlić

Srijeda 8.15 - 9.00 

Petak 15.30 - 16.15 

Marija Kozmić 

Srijeda 16.15 - 17.00 

Srijeda 16.15 - 17.00 

Mihaela Prosenjak 

Srijeda 16:15 – 17:00 

Petak     8:20 – 9:05 

Tony Rohlik 

Utorak 16:15 – 17:00 

Petak 10:15 – 11:00 

Ana-Marija Ivišić 

   

Anita Špičić 

   

Žana Bocka 

Ponedjeljak 11:05 – 11:50 

Ponedjeljak 16:15 – 17:00 

Marija Lešić 

Petak  10:15 –11:00 

Četvrtak 15:15 – 16:00 

Lidija Regušić 

Ponedjeljak 15:15 – 16:00 

Ponedjeljak 9:15 – 10:00 

Ivana Mikulin 

Utorak 12:45 – 13:30 

Utorak 16:15 – 17:00 

Vesna Jurjević 

Ponedjeljak 18.45-19.30 

Srijeda 9.15.-10.00 

Ljiljana Lozančić 

Utorak 13.30 - 14.15 

Četvrtak 9:15 – 10 00 

Nina Mulc  

Petak 14:25 – 15:10 

Srijeda 10:15 – 11:00 

Štefica Lovreković Cvitić 

Petak   8:20-9:05 

Srijeda  16:15-17:00 

Vladimir Matun 

Ponedjeljak 15:15 - 16:00 

Ponedjeljak 10:15 – 11:00 

Ivana Štokov 

Srijeda 11:55-12:40 

Srijeda  17:05-17:50 

Marinela Rebić 

Četvrtak 15.15 - 16.00 

Petak 11.00 - 11.45  

Klaudija Radman LIvaja 

Četvrtak 9.15 - 10.00 

Četvrtak 14.25 - 15.10 

Mihaela Sedmak 

   

Martina Vukušić 

Utorak 9.35 - 10.20 

Utorak 15.05 - 15.50 

Tatjana Sudar  

   

Josip Piličić 

   

Ana Tržok  

Buševec, pet 12.15-13.00 

Mraclin, pon 12.10-13.00

Rakitovec, sri 12.15-13.00

Buševec, pon 12.15-13.00 

Mraclin, čet 12.10-13.00 

Rakitovec pet 12.15-13.00 

Antun Greganić 

   

Matija Vragović 

Srijeda 14:25 – 15:10 

Srijeda 12:45 – 13:30 

Romana Perečinec  

Srijeda  11.05-11.50 

Srijeda 16.15-17.00 

Nikol Igračić Trupčević 

Četvrtak 17.05 - 17.50 

Četvrtak 11.05 - 11.50 

 

 

RASPORED INFORMACIJA U  RAZREDNOJ NASTAVNI

Učiteljica

I.smjena (1./2.r.) UJUTRO 

II.smjena (3./4.r.) POPODNE

I.smjena (1./2.r.) POPODNE

II.smjena (3./4.r.) UJUTRO

Ljerka Kovačević (1.a)

   

Branka Vujnović (1.b)

   

Suzana Vranić (2.a)

Srijeda 12.00 - 12.45 

Srijeda 17.00 - 17.45 

Ivona Golubić (2.b)

   

Melita Krkanić (3.a)

 

 

Snježana Kovčalija (3.b)

 

 

Ana Grljević (4.a)

 

 

Ivana Kajganić (4.b)

 

 

Silvija Matun (EJ)    
Nikolina Goršeta Kušan (EJ)           

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 

Koliko je sati u Londonu, Pekingu, Sao Paolu...?

Saznajte na stranicama Time is.

Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Korisni linkovi







CMS za škole logo
Osnovna škola Vukovina / Školska 20, HR-10419 Vukovina / os-vukovina.skole.hr / os-vukovina-003@skole.t-com.hr
preskoči na navigaciju