preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Školska godina 2019./2020.  

RASPORED INFORMACIJA PREDMETNIH NASTAVNIKA

Nastavnik

I.smjena (5./7.r.) UJUTRO II.smjena (6./8.r.) POPODNE

I.smjena (5./7.r.) POPODNE II.smjena (6./8.r.) UJUTRO

 Marija Magdić (HJ)

Utorak, 11.55 - 12.40

Srijeda, 17.05 - 17.50

Zorica Budija (HJ)

Ponedjeljak,16.15 - 17.00 

Srijeda, 10.15 - 11.00

Zrinka Hačić (HJ)

Srijeda, 11.55 - 12.40

Petak, 16.15 - 17.00

Sanja Mutka (HJ) 

Četvrtak, 16.15 - 17.00

Petak, 9.15 - 10.00

Božica Rebić (LK)

Srijeda, 09.15-10.00

Srijeda, 18.45 - 19.25

Željko Stepanić (GK)

Utorak,10.15 - 11.00

Ponedjeljak, 16.15 - 17.00

Josipa Brigljević (EJ)

Četvrtak, 17.05 - 17.50

Srijeda, 11.05 - 11.50

Katarina Androlić (EJ)

Četvrtak, 10.00 - 10.45

     Četvrtak, 15.30 - 16.15

 Marija Kozmić (EJ)

Petak, 12.45 - 13.30

Ponedjeljak, 14.15 - 15.10

Mihaela Prosenjak (MAT)

Ponedjeljak,14.25 - 15.10

Ponedjeljak, 08.20 - 09.00

Tony Rohlik (MAT)

Utorak, 17.55 - 18.40

Srijeda, 17.55 - 18.40

Nusret Asani (MAT)

Ponedjeljak, 11.05 - 11.50

Utorak, 14.25 - 15.10

Anita Špičić (MAT)

Petak,  8.20 - 9.05

Petak,  14.25 - 15.10

Ivona Golubić (MAT)

Utorak, 10.00 - 10.45

Ponedjeljak,  15.15 - 16.00

Lucija Arbanas Čuvalo (P/B/K)

Ponedjeljak, 8.20 - 9.00

Petak, 15.15 - 16.00

Lidija Regušić (P/B/K)

Ponedjeljak, 15.15 - 16.00

Ponedjeljak, 9.15 - 10.00

Ivana Mikulin (KEM)

Utorak, 10.15 - 11.00

Utorak, 14.25 -15.10

Vesna Jurjević (FIZ)

Srijeda, 16.15 - 17.00

Srijeda, 8.20 - 09.05

Nina Mulc (POV)

Petak, 14.25 - 15.10

Srijeda, 9.15 - 10.00

Anita Cesnik (POV)

Ponedjeljak, 10.15 - 11.00

Ponedjeljak, 15.15 - 16.00

Vladimir Matun (GEO)

Četvrtak, 9.15 - 10.00

Utorak, 17.05 - 17.50 

Tina Pavlić (GEO)

Petak, 12.50 - 13.25

Utorak, 16.15 - 17.00

Josip Gudelj (TK)

Srijeda 10.15 - 11.00

Utorak 17.55 - 18.40

Anita Štimac (INF)

Ponedjeljak, 8.20 - 9.00

Ponedjeljak, 17.05 - 17.50

Marinela Rebić (INF)

Petak, 16:15 - 17:00

Srijeda, 9.15 - 10.00

Tatjana Sudar (TZK)

Srijeda, 18.00 - 18.40

Srijeda, 10.15 - 11.00

 Josip Piličić (TZK)

Srijeda, 12.45 - 13.30

Utorak, 18.45 - 19.30

Ana Tržok (VJE)

Ponedjeljak, 11.00 - 11.45

Četvrtak,14.25 - 15.05

Antun Greganić (VJE)

Ponedjeljak, 14.25 - 15.10

Petak, 09.15 - 10.00

Matija Vragović (VJE)

Srijeda, 17.05 - 17.50

Ponedjeljak, 12.45 -13.30

Romana Perečinec (NJ)

Petak, 11.05 - 11.50

Petak, 14.25 - 15.15

Nikol Igračić Trupčević (NJ)

Srijeda, 17.05 - 17.50

Ponedjeljak,  10.15 - 11.00

 

 

RASPORED INFORMACIJA U  RAZREDNOJ NASTAVNI

Učiteljica

I.smjena (1./2.r.) UJUTRO 

II.smjena (3./4.r.) POPODNE

I.smjena (1./2.r.) POPODNE

II.smjena (3./4.r.) UJUTRO

Melita Krkanić (1.a)

Srijeda 9:15 – 10:00

Utorak 17:00 – 17:45

Snježana Kovčalija (1.b)

Petak 7:30 – 8:15

Srijeda 16:15 –17:00

Ana Grljević (2.a)

Srijeda  8:20 – 9:05

Srijeda 16:15 – 17:00

Ivana Kajganić (2.b)

Ponedjeljak 9:15 – 10:00

Utorak 17:05 – 17:50

Ljerka Kovačević (3.a)

Ponedjeljak 16:15-17:00

Četvrtak 8:20-9:05

Branka Vujnović (3.b)

Srijeda 17:00 – 17:45

Četvrtak 08:20 – 09:05

Suzana Vranić (4.a)

Srijeda 17:00-17:45

Utorak 11:05-11:50

Gordana Haraminčić (4.b)

Ponedjeljak 17:00-17:45

    Utorak 11:50-12:35

Silvija Matun (EJ) PŠ Rakitovec četvrtak        14:40-15:35 OŠ Vukovina ponedjeljak     13:30-14:15
Nikolina Goršeta Kušan (EJ)           PŠ Mraclin četvrtak              11:15-12:00

              PŠ Mraclin petak               11:15-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Koliko je sati u Londonu, Pekingu, Sao Paolu...?

Saznajte na stranicama Time is.


Kalendar
« Veljača 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404

Tražilica



Korisni linkovi




preskoči na navigaciju