preskoči na sadržaj
Raspored informacija

Školska godina 2019./2020.  

RASPORED INFORMACIJA PREDMETNIH NASTAVNIKA

Nastavnik

I.smjena (5./7.r.) UJUTRO II.smjena (6./8.r.) POPODNE

I.smjena (5./7.r.) POPODNE II.smjena (6./8.r.) UJUTRO

 Marija Magdić (HJ)

Srijeda, 11.50 - 12.40

Srijeda, 16.15 - 17.00

Zorica Budija (HJ)

Ponedjeljak, 17.05 - 17.50

Ponedjeljak, 10.15 - 11.00

Zrinka Hačić (HJ)

Utorak, 09.15 - 10.00

Četvrtak, 16.15 - 17.00

Sanja Mutka (HJ) 

Četvrtak 17.05 - 17.50

Petak, 8.20 - 09.00

Božica Rebić (LK)

Srijeda, 9.15 - 10.00

Srijeda, 17.55 - 18.40

Željko Stepanić (GK)

Četvrtak 10.15 - 11.00

Četvrtak 18.00 - 18.40

Josipa Brigljević (EJ)

Četvrtak, 16.15 - 17.00

Srijeda, 10.15 - 11.00

Katarina Androlić (EJ)

Četvrtak, 09.15 - 10.00

     Utorak,14.15 - 15.00          prema potrebi petak, 18:45 

 Marija Kozmić (EJ)

Petak, 15.10 - 15.45

Petak, 12.45 - 13.30

Mihaela Prosenjak (MAT)

Srijeda, 17.55 - 18.40

Ponedjeljak, 09.15 - 10.00

Tony Rohlik (MAT)

Srijeda, 16.15 - 17.00

Petak, 17.55 - 18.40

Nusret Asani (MAT)

Ponedjeljak, 13.30 - 14.15

Utorak, 13.30 - 14.15

Anita Špičić (MAT)

Srijeda, 11.55 - 12.40

Srijeda, 18.40 - 19.25

Ivona Golubić (MAT)

Četvrtak, 9.15 -10.00

Četvrtak, 15.15 - 16.00

Lucija Arbanas Čuvalo (P/B/K)

Četvrtak, 8.20 - 9.05

Petak, 16.15 - 17.00

Lidija Regušić (P/B/K)

Petak, 16.15 - 17.00

Ponedjeljak, 9.15 - 10.00

Ivana Mikulin (KEM)

Utorak, 10.15 - 11.00

Četvrtak, 14.25 - 15.10

Vesna Jurjević (FIZ)

Utorak, 8.20 - 9.05

Ponedjeljak, 12.45 - 13.30

Nina Mulc (POV)

Srijeda, 9.15 - 10.00

Ponedjeljak, 16.15 - 17.00

Anita Cesnik (POV)

Ponedjeljak, 8.20 - 9.05

Ponedjeljak, 17.05 - 17.50

Vladimir Matun (GEO)

Utorak, 8.20 - 9.05

Utorak, 17.55 - 18.40 

Tina Pavlić (GEO)

Ponedjeljak 12.45 - 13.30

Ponedjeljak 16.15 - 17.00

Josip Gudelj (TK)

Utorak, 11.55 - 12.40

Srijeda, 17.00 - 17.50

Paula Turković (INF)

Utorak, 11.05 - 11.50

Četvrtak, 17.00 - 17.50

Marinela Rebić (INF)

Utorak, 15:15 - 16:00

Četvrtak, 8.20 - 9.05

Tatjana Sudar (TZK)

Ponedjeljak, 12:45 - 13:30

Ponedjeljak, 18.45 - 19.30

 Josip Piličić (TZK)

Srijeda, 8.20 - 9.05

Srijeda, 17.55 - 18.40 

Ana Tržok (VJE)

Srijeda, 10.15 - 11.00

Ponedjeljak, 14.30 - 15.05

Antun Greganić (VJE)

Petak, 10.15 - 11.00

Petak, 16.15 - 17.00

Matija Vragović (VJE)

Srijeda, 15.15 - 16.00

Srijeda, 12.45 - 13.30

Romana Perečinec (NJ)

Ponedjeljak, 10.15 - 11.00

Četvrtak 16.15 - 17.00

Nikol Igračić Trupčević (NJ)

Srijeda, 17.05 – 17.50

Utorak, 10.15  - 11.00

 

 


 

Koliko je sati u Londonu, Pekingu, Sao Paolu...?

Saznajte na stranicama Time is.


Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404

Tražilica



Korisni linkovi




preskoči na navigaciju