Upisi u prvi razred

Upisi u prvi razred osnovne škole

Dragi roditelji budućih prvašića,

za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta u školi potrebno se prijaviti za termin na sljedećoj poveznici. U obrascu je potrebno odabrati željeni termin te nakon odabira termina unijeti tražene podatke. Potvrdu o narudžbi, odabranom terminu i unesenim podacima dobit ćete na vašu mail adresu.

Upisi u prvi razred odvijat će se u Osnovnoj školi Vukovina. Testiranje će se odvijati grupno, po 6 djece istovremeno poštujući sve propisane epidemiološke mjere. Za vrijeme testiranja, roditelji će ispuniti potrebnu dokumentaciju.

Djecu pripremite na način da im objasnite kako će testiranje izgledati, prenesite im informaciju da će s njima biti stručne suradnice škole koje im stoje na raspolaganju te da ćete vi biti u blizini.

Informacije o upisima roditelji mogu dobiti u Osnovnoj školi Vukovina na

tel. 01/6230-005

Pedagoginja: Bernarda Kefelja

Socijalna pedagoginja: Ana Goršeta

Psihologinja: Mateja Pavlinovac

Prije upisa obvezan je i komisijski pregled djece radi utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta koji će provesti Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke

Sve informacije za upis u prvi razred pratite na stranicama škole.

Upisi u prvi razred

Polazak u školu jedan je od najvažnijih događaja u životu Vašega djeteta, koje od sada preuzima veće obveze i upoznaje nove ljude (odrasle i vršnjake) koji će zauzeti jako važno mjesto u njegovom životu.

Naša je zajednička obveza,vas roditelja i nas učitelja, omogućiti djetetu skladan razvoj, stvaranje pozitivne slike o sebi i razvijanje svih njegovih potencijala.

Više o tome možete pročitati u priloženoj brošuri o upisu u prvi razred.

Priloženi dokumenti:
Brosura 1 razred Vukovina.pdf

Saznajte na stranicama Time is.

« Srpanj 2022 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Vukovina / Školska 20, HR-10419 Vukovina / os-vukovina.skole.hr / os-vukovina-003@skole.t-com.hr